بازدید: 690

سفارش قالب پرزی

پرزی چیست؟

قالب پرزی نوعی جدید از ارائه قالب‌های پورپوینت است که در آن کمترین دخالت انسانی برای ارائه وجود دارد  و برای ارائه‌های حرفه‌ای و تخصصی طراحی شده است. این نوع از قالب که استفاده کنندگان آنها در ایران اندازه انگشتان دست هستند، اکنون برای نخستین بار در ایران به شکل سفارشی کار می‌شوند. شما کاربران گرامی می توانید چند نمونه از قالب‌های پرزی طراحی شده توسط نورنگ را مشاهده نمایید تا بیشتر با این قالب‌ها آشنا شوید.

با قالب های پرزی، می توانیم این قول را به شما دهیم که ارائه شما، علاوه بر کامل و بی نقص بودن، پر از نوآوری و خلاقیتی خواهد بود که می تواند جذابیتی منحصر به فرد به ارائه شما ببخشد و مخاطب شما را چند ساعتی خیره و متمرکز نماید. قالب های پرزی به شما این امکان را میدهند که مباحث گسترده و پر شاخ و برگ را در ارائه ای شکیل و آسان جمع کنید و به مخاطبتان نشان دهید. حرکت روی نمودارها و جدول ها از ویژگی های این قالب های نو هستند. قابلیت ارائه دو یا چند زبانه از دیگر امکاناتی است که نورنگ در لیست خدمات به سفارش دهندگان خود قرار داده است.

شما همراهان گرامی می توانید در صورت تمایل محتوای مورد نظر خود را برای ما ارسال نمایید تا ما هم قالب پرزی مطلوب شما را با ویژگی های مورد نظر خودتان به شکل کاملا شخصی و سفارشی، طراحی و پیاده نماییم. برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش قالب پرزثی با آدرس ایمیل noorang.digitalarts@gmail  یا تلفن تماس 02188333278 در تماس باشید.

فرم ثبت سفارش