بازدید: 905

سفارش قالب پاورپوینت

همه ما در شرایطی قرار گرفته ایم که ارائه خیلی مهمی را در پیش داریم و زمان بسیار کمی برای تهیه پاورپوینت مناسبت و شکیل برای آن ارائه مهم در اختیار داریم. خیلی از ما ممکن است به دوستانمان مراجعه کنیم و یا اینکه از افراد غیر حرفه‌ای در این زمینه کمک بگیریم. خیلی از مواقع هم به ارائه مطلوبمان نمی‌رسیم و بسیاری از مطالب و محتواهایی که قصد بیان آنها را داشتیم جا می‌ماند و یا اینکه به نحو مورد نظر ما ارائه نمی‌شوند.

گروه نورنگ اینجاست که این نیاز شما را برآورده کند. کافیست که قالب پاورپوینت انتخابیتان را به ما معرفی کنید و محتوای ارائه تان را در اختیار ما بگذارید تا ما هم قالب شیک و مناسب با حوزه مطالعاتی و ارائه شما در اختیارتان قرار دهیم. گروه نورنگ با نیروهای متخصص و دلسوز خود تلاش خواهد نمود نیازمندی‌های شما را برطرف نماید و شما را به قالب و ارائه مطلوبتان نزدیک کند.

برای سفارش دادن قالب پاورپوینت فرم سفارش را تکمیل نموده و یا سفارش جاگزاری محتوا در قالبی خاص و مطلوب، کافیست که با ایمیل noorang.digitalarts@gmail.vom  و یا شماره تماس 021-88333278 تماس بگیرید تا بتوانید باز خدمات حرفه ای نورنگ در زمینه قالب‌های پاورپوینت استفاده نمایید.
خدمات ما در زمینه قالب‌های پاورپوینت بدین شرحند:

  • تولید قالب‌های پاورپوینت با موشن، فونت و ویژگی‌های مطلوب برای شما
  • جایگزاری و چیدمان محتوا در قالب پاورپوینت شما
  • ایجاد تغییرات و شخصی سازی قالب های طراحی شده نورنگ

 

فرم ثبت سفارش